Girişimcilik

Yurt Dışında Bayilik Veren Firmalar

Yurt dışında iş yapmak istiyorsanız ve kurumsal firmalarla çalışmak istiyorsanız yurt dışında bayilik veren bazı markaları aktaracağım.

Helvani Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliği

Cayhanlar Grup’un yaratıcısı olduğu, dondurmalı irmik helvası yapan markadır. Hiçbir koruyucu ve kimyasal madde içermez. Bakır kazanlarda saf tereyağı, tahin ve bal kullanarak şeker pancarıyla harmanlanarak yapılır. Damak zevkine göre fındık parçacıkları ve tarçın ilave edilerek ikram edilebilir. Dondurmalı irmik helvası bir Osmanlı tatlısıdır ve çok lezzetlidir.

Bursa Kebap Evi

Bursa kebabı üzerine hizmet veren restoran. Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya ve İran’da şubeleri bulunmaktadır. Bursa’nın meşhur İskender Kebabı bütün damaklara hitap etmektedir. Yurt dışında bayilik veren firmaları araştıran ve özellikle Avrupa’da iş yapmayı düşünen yatırımcılar için iyi bir alternatiftir. Dükkan açabilmek için gerekli şartlar mevcuttur. Alışveriş merkezleri için en az 100 metrekare yere ihtiyaç vardır. Cadde mağazaları için 250 metrekare ve üzeri yer gerekmektedir. Fiyat/Performans açısından müşterilerinizi mutlu edebileceğiniz bir işletmeye sahip olursunuz. Dünyanın neresi olursa olsun aynı kalite ve lezzet garantisi firma tarafından verilmektedir. Sadece dana ve kuzu etinden yapılır. Asla katkı maddesi içermez. Bu yüzden tercih edilir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Küçük Bir İş Kurmak İstiyorum

Mado

Rakiplerine nazaran ülkemizde daha çok tercih edilen markalardan birisidir. Kaliteli hizmeti, her damağa hitap eden lezzetleri tercih edilmesinde büyük rol oynar. Mado ismini Kahramanmaraş’ın meşhur dondurmasının alır.  Ülkemize turist olarak gelen bir çok yabancı bu dondurmayı bilir ve tercih eder. Bunun yanında tatlısı, alkolsüz protein ve vitamin deposu kokteylleri ve kahveleriyle de kaliteli hizmet vermektedir.  Marka bayilik vermek için 200 metrekaresi kapalı 100 metrekaresi açık yerleri uygun görmektedir. Bayilik bedeli için 75.000 dolar istemektedir. İşletmenin toplam yatırım tutarı 500-600 bin dolar civarındadır ve elbette getirisinin daha fazla olması beklenir.

Bernardo

Züccaciye ürünleri satan bu marka iş yapmak isteyen yatırımcılar için diğer yurt dışında bayilik veren firmalara nazaran bir çok kolaylık sağlamaktadır. Mimar konsept, ürün yönetimi, görsel düzenlemeler ve kampanyalar için yardımcı olmaktadır. Marka müşterisine hediye seçenekleri, yemek takımları, çatal kaşık takımları, pişirme, servis & sunum, mutfak aksesuarları ve ev & yaşam alanlarında hizmet vermektedir. Yurt dışı mağazaları için 100-150 metrekare yer gerekmektedir. Mağaza cephesi 8 metre, yüksekliği ise 3.5 metre olması şartı vardır. En önemli kısmı ise herhangi bir bayilik ücreti almamaktadır.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanma

Doğtaş

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından birisidir. Koltuk takımları, köşe takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, tv üniteleri ve aydınlatma ürünleri satışı yapar. Yurt dışı bayilik şartları ise yatırımcıyı yormaz. En az 500 metre karelik bir alan ister ve bayilik ücreti almaz. Ürün fiyatları ise kalitesine göre çok uygundur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu