Bayilik

Yurt Dışı Franchising Firmaları 2020

Sizlere ülkemizde iş yapacağını düşündüğümüz bazı franchising veren markalardan bahsedeğiz. Kaliteli hizmet almak isteyen müşteriler için ihtiyaca göre en uygun markaları yatırımcılara sunuyoruz.

Âpoilo Optik

Sağlık her insanın sahip olduğu en kıymetli şey. Özellikle göz sağlığı çok önemlidir. Kaliteli gözlük kullanarak göz herkesin göz sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Elbette kalitenin yanında fiyatlar da çok önemli. Âpoilo Almanya menşeili bir gözlük markasıdır. 1972 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tecrübesini 255 franchise ile taçlandırıyor. Minimum yatırım tutarı değişmektedir bunu markayla görüşmeniz gerekiyor. Ürünleri ise bir çok aynı kalitede üretim yapan firmadan daha uygun. Bu yüzden yatırımcıların ilgilenmesi gereken bir marka olmalıdır.

About Intesim Healthcare

Evde bakım hizmeti sunan Amerika Birleşik Devletleri firması. Ülkemizde evde bakım hizmetine ihtiyacı olan bir çok aile mevcut. Her ikisi de çalışan ebeveynler anne ya da babası için ve ya çocuğu için evde bakım hizmetine ihtiyaç duyar. Hizmet veren firma sayısının az olması işini iyi yapacak bir yatırımcı için çok güzel bir sektör olacaktır. 1996 yılında kurulan bu firma minimum 48.000 dolar bir yatırımla size franchise vermektedir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Kuruyemiş Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar

Paint Fix Pro

Mobil oto bakım hizmeti sunan marka bir çok kez müşteriler için hayat kurtaran hizmetler verir. Özellikle trafik yoğunluğu olan şehirler için kesinlikle ihtiyaç duyulan bir marka olacaktır. Motorlu taşıtlardaki her türlü hasarı giderebilen bu marka özellikle araçlardaki çökmeler, cam hasarları, deri ve armatür gibi hasarları kolaylıkla giderebiliyor.  Firma bu hizmetleri mobil olarak verebiliyor. Yani müşterinin ihtiyacı olduğu zamanlarda yanında olup hizmetinizi sunuyorsunuz. 3.000 euro işletme sermayesi ve 11.000 euro yatırımla işletmeyi açabilirsiniz. Daha sonra aylık 179 euro ödeyerek kalıcı hale geliyorsunuz ve başka reklam ya da katılım ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca firma yatırımcıya eğitim, el kitabı, proje, ortak reklam ve personel temini gibi konularda destek sunuyor.

Quality Life Technologies

Engelli bireyler için 40 farklı elektrikli scooter üretebilen firmadır. Yurt dışı franchising firmaları arasında en cazip olanlarından biridir. Çin’de ucuz iş gücüyle yılda 50.000 adet üretim yapabilmektedir. Hizmet konusu çok açık. Engelli bireylerimizin kesinlikle ihtiyaç duyduğu bir hizmet bu. Ayrıca firma Türkiye’de montaj tesisi kuracağından da bahsetmiştir. Firma scooter’ın yanında nebulizatör, motorlu tekerlekli sandalyeler ve bunların ana parçaları, koltuk, köpüklü lastik, kablo, dirseklik, metal çerçeve, plastik kaplama ve şanzıman türü parçalarda üretiyor.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Reissswolf

Almanya menşeili bu firma arşivleme ve data imhası hizmeti sunuyor. Müşterilerine kişiye özgü arşivleme konseptleri de sunuyor. Verilerde gizliliğin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Öyle ki bazı işletmelerde bilgi gizliliği için bile belgeler istenmektedir. Reissswolf üstün nitelikli depolama ve arşivleme hizmeti sunuyor. Avrupa ülkelerinin büyük çoğunluğunda hizmet sunuyor. Bu iş için 50.000 euro işletme sermayesi mevcut ve franchise giriş bedeli ise sadece 15.000 euro.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu