Girişimcilik

Samsun 2020 Evde Ek İş Fırsatları

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Samsun, tarım ve ticarette ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra hayvancılık ve madencilik de şehrin bir diğer ekonomik faaliyetleri arasında yer almaktadır. Samsun ticaret ve sanayi odası, Samsun ticaret borsası ve Samsun ihracatçılar birliği şehrin en önemli kuruluşları arasındadır. Bu tür firmalar aracılığı ile kendilerine uygun olan ek işi yaparak para kazanabilir.

Özellikle ev hanımlarının kendilerine uygun ek iş bulamamaları, çocuklarının bakımını kendilerinin yapmak istemesi evde çalışmalarına imkan vermektedir. Bu veya bunlar dışında herhangi bir neden ile evinden dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışamayanlar bu tür işlere yönelmektedir. Evinizde günde 3 – 5 saatinizi ayırarak sizde ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Firmalardan gelen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yapmanız sayesinde sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz. Sizde ister geçici olarak veya sürekli olarak bu tür firmalardan ek iş talebinde bulunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Firmalar sayesinde özellikle çalışmaya imkanı olmayan ev hanımları, öğrenciler, engelli vatandaşlar evden çalışarak ek gelir kazanıyor. Gündelik hayatta kullandığımız hemen hemen tüm ürünler, gıdalar, eşyalar, giyecekler paketlendikten sonra mağazalarda, marketlerde satışa sunulur. İmalat yapan tüm fabrikaların paketleme işleri çok yoğun olur, özellikle Samsun şehrinde yoğun bir ticaret akışı bulunduğu için firmaların paketleme işlerini yapacak birçok kişiyi ihtiyaç duyulur. Evinizde fabrikaların ya da firmaların vereceği paketleme işlerini yaparak güzel paralar kazanmanız mümkün.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Kozmetik Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar

Yapacağınız paketleme işleri firmadan firmaya, fabrikaya göre değişkenlik gösterecektir. Tüm malzeme, ekipman ve işleri nasıl yapacağınız firmalar tarafından size gösterilecektir. Kendi el becerinize güveniyorsanız eğer bileklik, kolye, küpe, bilezik, vb. türden el işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra, el işi hediyelik eşyalar da hazırlayıp satmanız mümkün. Tavsiye edebileceğimiz, en çok ilgi gören el işi ve hediyelik eşyalar şu şekilde; bileklik, çanta, kolye, magnet, tespih, küpe, yüzük, dantel.

Türkiye genelinde olduğu gibi Samsunda da, bir çok düğün, nişan ve nikah organizasyonları yapılmaktadır. Yaz ayları gibi yoğun oldukları dönemlerde ellerinde ki nikah şekeri hazırlama ve davetiye hazırlama işlerini evlere ek iş olarak verirler. Eviniz ortamında Samsun organizasyon firmalarının vereceği nikah şekeri ve davetiyeleri hazırlayarak para kazanmanız mümkün.

Bilgisayar ve internetiniz varsa en zevkli ve en çok kazandıran anket doldurma işini yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmak oldukça basit bir iş modelidir. Büyük anket firmaları, anlaştıkları firmaların isteklerine göre anket düzenlerler. İnternette birçok potansiyel müşteri olduğu içinde anketleri internet ortamında yaptırırlar. Bu firmalarla anlaşarak evinizde bilgisayar başında anket doldurup para kazanabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  İş Kuranlara Altın Öneriler 2021

İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Samsun ve ilçelerinde ikamet edenler bu işlere başvuruda bulunabilirler. Sizde belirlenen ürünlerin paketlenmesi işini talep edebilir ve para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Samsun da oturuyorum
    Bu işi yapmak istiyorum
    İhtiyacım var
    Dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhaba, koronadan önce bebek bakıcılığı yapıyordum, virüs çıkınca işten çıkarıldım. 3 tane çocuk okutuyorum bu işe ihtiyacım var. 2 kızımla birlikte 3 kişiyiz her türlü paketleme işini düzenli ve titiz şekilde yaparız. Samsun/Atakum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu