Evde Ek İş

Sabun Üretip Instagramda Satarak Para Kazanmak

Sabun Üretip İnstagramda Satarak Para Kazanmak son dönemlerin en popüler ek kazanç elde etme seçeneklerinden biridir. Sizler de evden para kazanmak için hem keyif alacağınız hem de kısa sürede para kazanabileceğiniz bir iş arıyorsanız tercihinizi sabun üretip satmak fikrinden yana kullanabilirsiniz. Hem oldukça pratik hem de keyifli bir ek kazanç elde etme yöntemi olan evde sabun üretip instagramda satmak fikri ile kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Yapımı Nasıl Oluyor?

Öncelikli olarak evde sabun üretip instagramda satmak fikrini hayata geçirmek için sabunun nasıl yapılması gerektiğini öğrenmeniz gerekmektedir. Kokulu ve rengarenk sabunları üreterek kendi sabunlarınız üzerinden para kazanabilirsiniz.

Evde sabun yapmak için pek çok farklı yöntemi tercih edebilirsiniz. Ancak evde en kolay yapabileceğiniz tekniklerden biri de sabun bazlarının benmari usulü eritilerek sabun üretme tekniğidir. Hem oldukça pratik hem de istediğiniz renk ve kalıpta üretim yapabileceğiniz bu teknik ile özel siparişlerinizi bile kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Evde sabun yapmak için sabun kalıplarını benmari usulü erittikten sonra hazır olarak aldığınız sabun kalıplarının içerisine dökün. Bu noktada biraz yeteneğinizi de konuşturarak farklı renkteki sabunları bir arada kullanıp rengarenk sabun tasarımları da hazırlayabilirsiniz. Kalıba döktüğünüz erittiğiniz sabunlar donduktan ve katılaştıktan sonra kalıplarından çıkartarak satış işlemi için dilediğiniz gibi ambalajlayabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde İp Misinası Sarma İşi İle Para Kazanma

Evde Sabun Yapıp İnstagramda Satmak

İnstagram sadece bir sosyal medya platformu değildir. Günümüzde pek çok kişi instagram hesaplarını birer işletme hesabı olarak kullanmaktadır. Para kazanmak için ve pek çok kişiye daha kısa sürede ulaşabilmek için sizler de instagram hesabınızı işletme hesabına çevirebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz sabunların fotoğraflarını çekerek instagram sayfanızda paylaşın. Bu noktada hitap ettiğiniz müşteri kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşabilmek için paylaşımlarınızın altına ürünlerinizi ön plana çıkartacak etiketleri yazmayı da unutmayın.

Özellikle hediyelik sabun satma fikri oldukça iyi bir kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Bunun için de bebek mevlitleri veya buna benzer özel günler için çeşitli kampanyalar düzenleyebilir ve toplu siparişlerinizi daha cazip bir hale dönüştürebilirsiniz.

Alacağınız bireysel siparişleriniz için elinizde pek çok farklı sabun kalıbını bulundurmanız daha fazla sipariş alabilmeniz için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca ürün çeşitliliğine de önem vererek daha fazla kişinin ilgisini çekebilirsiniz.

Sabun satışlarınızı artırmak için ne kadar çok farklı sabun modeli hazırlarsanız o kadar daha fazla satış elde edebilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Mandal Toka Paketleme İşi

Evde sabun üretip instagramda satmak için özellikle en çok talep edilen dekoratif sabun modellerini hazırlayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kar elde edebilir ve daha fazla sipariş alabilirsiniz.

Sabun üretip instagramda satmak gerçekten de en karlı işlerden biridir. Sadece sabun kalıpları ve eritmek için sabunları alarak kendi yeteneğiniz ve hayal gücünüz ile muhteşem sabun modelleri hazırlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu