Bayilik

Meşrubat Bayiliği Veren Firmalar

Türkiye’de içecek üzerine bayilik alabileceğiniz markaları sizin için derledik.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu

2013’ten bu yana hizmet vermektedir. Satışa sunduğu suyun pH değeri 7.29 ile gayet yüksek orandadır. ISO ve OHSAS standartlarında üretim yapmaktadır. %100 doğal kaynak suyudur. Alkali ve antioksidan yüksek mineraller içerir. 19 litre damacananın yanında 5 litrelik ve 15 litrelik cam damacana üretimi de yapmaktadır. Minimum şube açılış maliyeti 1000 TL’dir. 7 günde bayiyi hazır hale getirebilmektedirler. Ortalama kâr marjı %300’dür. Yatırımın geri dönüş süresi 1-3 ay olarak öngörülmektedir. Yatırımcıya pazarlama desteği, eğitim desteği, el kitabı, proje desteği, ortak reklam ve bölge koruması hizmetleri de sunmaktadır.

Falez Meyve Suyu

1984 yılında faaliyete girmiştir. BGS Burhanlar Gıda öncülüğünde kurulmuştur. Meşrubat bayiliği için sadece ihtiyaç duydukları bölgelerde bayilik kabul etmektedirler. Bu bölgeleri firmayla görüşerek öğrenebilirsiniz. Ürün gruplarının tamamı için yeterli soğutma alanı istemektedirler. Yatırımcılara pazarlama desteği, eğitim desteği, bölge koruması, ortak reklam destekleri de marka tarafından sunulmaktadır.

Meva Limonata

1982 yılından bu yana hizmet vermektedir. En çok pet bardak ve pet şişe içecek satışı yapılmaktadır. Türkiye’de 200’e yakın bayiliği vardır. 2015’te cirosunu 5 milyon liraya ulaştırarak adından söz ettirmiştir. Meşrubat bayiliği veren firmalar arasında Meva’yı cazip kılan ise herhangi isim hakkı bedeli almamaktadır. Bayilerine pazarlama desteği ve eğitim desteği vermektedir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Kahve Kafe Bayiliği veren Firmalar

Laz Bombası

2005 yılında Cıngılli restoranda müşterilere ikram etmek üzere yapılan şalgam suyu benzeri içecektir. Lahanadan yapılan çok acılı bu içecek müşteriler tarafından beğenilince işletme sahibi patenti alıp ar-ge çalışmalarına başlamış ve markalaştırmıştır. Aynı zamanda doğal ilaç olarak ikram edilir. Reflü, basur hastalığı ve bağırsak iltihaplarına iyi gelmektedir. Herhangi bir isim hakkı talep edilmemektedir. Bayilik için 0 222 591 25 65 numaralı telefondan Mehmet Çoban ile görüşebilir. Meşrubat bayiliği arayan yatırımcılar için farklı bir alternatiftir.

Harput Dibek Kahvesi

2015 yılından bu yana hizmet vermektedir. Acı kahvesiyle tiryakisinin damak zevkine hitap etmektedir. Alışveriş merkezleri ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlere bayilik verilmesi firma tarafından uygun görülmüştür. Minimum bayi açılış maliyeti firma tarafından 8.000 TL olarak öngörülmüştür. Minimum nakit ihtiyacı 10.000 TL’dir. Ortalama 2 günde bayi kurulumu tamamlanmaktadır.  200 gram, 250 gram ve 500 gramlık ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ortalama kâr marjı %75’tir. 3-6 ay içerisinde yatırım maliyetinin geri döneceği firma tarafından tahmin edilmektedir. Ayrıca firma bayisine eğitim desteği, ortak reklam, proje desteği, personel desteği, yer seçimi, bölge koruması, el kitabı ve pazarlama desteği sunmaktadır.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Giyim Bayiliği Veren Firmalar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu