Part Time

Konya 2020 Evde Ek İş Fırsatları

Konya Ek İş Fırsatları Başlıca Nelerdir ?

Ülkemizin en büyük yüz ölçümüne sahip olan Konya, 2.403.053 kişilik bir nüfusa sahiptir. Nüfusunun kalabalık olması, iş bulma olanağının da az olmasına sebep olmakta. Konya’da makine sanayisinden kimya sanayisine, elektik-elektronikten gıdaya, tekstilden otomotiv yedek parçaya kadar birçok alanda üretim yapılmaktadır. Öte yandan Konya, 130 ülkeye ihracat yaparak, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Ekonomi ve üretim alanında sürekli gelişen Konya’da son yıllarda evde ek iş fırsatları oldukça ilgi görmeye başladı. Eğer maaşınız yeterli düzeyde değilse, evde ek iş fırsatları arıyorsanız ya da ev hanımlarına evde iş olanaklarını araştırıyorsanız, aşağıda sıralayacağımız işler tam da size göre. Yeteneğinize ve zamanınıza göre seçebileceğiniz evde iş imkanları ile, ek gelir elde edebilir, boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Evde Kolonya Paketleme İşi: Hem ev hanımlarına evde iş yapabilme hem de boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için müthiş bir fırsat olan kolonya paketleme işi ile aylık ortalama 1.300 TL civarlarında ek gelir elde edebilirsiniz. Ekip olarak yapıldığı taktirde ise kolonya paketleme işi aylık 2.000 TL kazanca kadar yükselebiliyor.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Kocaeli 2020 Evde Ek İş Fırsatları

Teraryum Yapmak: Organizasyon firmaları, düğün salonları, hediyelik eşya dükkanları, çiçekçiler gibi yerler ile anlaşarak; evde teraryum yaparak satabilirsiniz. Diğer evde ek işler ile kıyaslanınca; emek, yetenek ve uğraş istediği için, adet başına çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı yapmak: Eğer evcil hayvanları seviyorsanız; evinizden çalışabileceğiniz bu iş modeli sayesinde para kazanabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplerine dolgun ücretler karşılığında hayvanın gezdirilmesi, bakımı, yıkanması ve ilgilenilmesi gibi hizmetler verebilirsiniz.

Pastacılık: Eğer biraz el beceriniz varsa; evde ek iş imkanları arasında en pratik ve rahat olan bu iş tam size göre. Evde yaptığınız tatlıları, kekleri, dondurmaları ve hatta yaş pastaları satabilirsiniz. Evlere servis yapabilmenin yanı sıra; pastane ve kafelere de satış yapabilirsiniz.

Takı ve Çanta Tasarlama: Tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız ve bir şeyler tasarlarken keyif alıyorsanız; evde takı ve çanta tasarlayarak para kazanabilirsiniz. Tasarımlarınızı kendiniz yeniden dikip tasarlayabilirsiniz bunun yanında tekstil firmaları ile anlaşarak halihazırda olan bir ürüne boncuk, pul ve ip işlemeleri de yapabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Kürdan Paketleme İşi

Kutu katlama işi: Fastfood firmaları, matbaalar, lokantalar ya da kutu kullanan herhangi bir firma ile anlaşarak; evinizden hiç ayrılmadan ek iş yapabilir; ciddi kazançlar ile bu ek işi ana işiniz haline getirebilirsiniz. Bazı firmalar kutu katlama işini evlere göndererek zamandan ve zahmetten tasarruf etmek istiyorlar. Bu tarz firmalar ile iletişime geçerek evde ek iş imkanı yaratabilir ya da ev hanımıysanız, evinizden hiç ayrılmadan kendi işinizi yapabilirsiniz.

[affiliate_news id=”1144″]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu