Ek GelirPart Time

Kocaeli 2020 Evde Ek İş Fırsatları

Kocaeli Ek İş Fırsatları

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Kocaeli, ticaret ve tarım da ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra hayvancılık ve madencilik de şehrin bir diğer ekonomik faaliyetleri arasında yer almaktadır. Kocaeli ticaret ve sanayi odası, Kocaeli ticaret borsası ve Kocaeli ihracatçılar birliği şehrin en önemli kuruluşları arasındadır.

Bu tür firmalar aracılığı ile kendilerine uygun olan ek işi yaparak para kazanabilir. Özellikle ev hanımlarının kendilerine uygun ek iş bulamamaları, çocuklarının bakımını kendilerinin yapmak istemesi evde çalışmalarına imkan vermektedir. Bu veya bunlar dışında herhangi bir neden ile evinden dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışamayanlar bu tür işlere yönelmektedir. Evinizde günde 3 – 5 saatinizi ayırarak sizde ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Firmalardan gelen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yapmanız sayesinde sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz. Sizde ister geçici olarak veya sürekli olarak bu tür firmalardan ek iş talebinde bulunabilir ve para kazanabilirsiniz. Firmalar sayesinde özellikle çalışmaya imkanı olmayan ev hanımları, öğrenciler, engelli vatandaşlar evden çalışarak ek gelir kazanıyor.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Gündelik hayatta kullandığımız hemen hemen tüm ürünler, gıdalar, eşyalar, giyecekler paketlendikten sonra mağazalarda, marketlerde satışa sunulur. İmalat yapan tüm fabrikaların paketleme işleri çok yoğun olur, özellikle Kocaeli şehrinde yoğun bir ticaret akışı bulunduğu için firmaların paketleme işlerini yapacak birçok kişiyi ihtiyaç duyulur. Evinizde fabrikaların ya da firmaların vereceği paketleme işlerini yaparak güzel paralar kazanmanız mümkün. Yapacağınız paketleme işleri firmadan firmaya, fabrikaya göre değişkenlik gösterecektir. Tüm malzeme, ekipman ve işleri nasıl yapacağınız firmalar tarafından size gösterilecektir.

Kendi el becerinize güveniyorsanız eğer bileklik, kolye, küpe, bilezik, vb. türden el işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra, el işi hediyelik eşyalar da hazırlayıp satmanız mümkün. Tavsiye edebileceğimiz, en çok ilgi gören el işi ve hediyelik eşyalar şu şekilde; bileklik, çanta, kolye, magnet, tespih, küpe, yüzük, dantel.

Türkiye genelinde olduğu gibi Kocaeli de, bir çok düğün, nişan ve nikah organizasyonları yapılmaktadır. Yaz ayları gibi yoğun oldukları dönemlerde ellerinde ki nikah şekeri hazırlama ve davetiye hazırlama işlerini evlere ek iş olarak verirler. Eviniz ortamında Kocaeli organizasyon firmalarının vereceği nikah şekeri ve davetiyeleri hazırlayarak para kazanmanız mümkün.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Sıcak Para Kazandıran İşler

Bilgisayar ve internetiniz varsa en zevkli ve en çok kazandıran anket doldurma işini yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmak oldukça basit bir iş modelidir. Büyük anket firmaları, anlaştıkları firmaların isteklerine göre anket düzenlerler. İnternette birçok potansiyel müşteri olduğu içinde anketleri internet ortamında yaptırırlar. Bu firmalarla anlaşarak evinizde bilgisayar başında anket doldurup para kazanabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Kocaeli ve ilçelerinde ikamet edenler bu işlere başvuruda bulunabilirler. Sizde belirlenen ürünlerin paketlenmesi işini talep edebilir ve para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu