Evde Ek İş

İkinci El Ürün Satarak Para Kazandıran Uygulamalar

Son dönemlerde özellikle pandeminin etkisi ile evden para kazanma yöntemlerine yönelen kişi sayısı artmaya başlamıştır. Bu süreçte web tasarım, yazarlık, grafik ve benzeri yeteneği olan kişiler freelancer çalışmaya yönelirken; ticari bir hayata adım atmak isteyen kişiler evden para kazandıran uygulamalara yönelmiştir. Peki evden para kazanmak için kullanılan uygulamalar hangileridir? Sizler için bu yazımızda evden para kazandıran uygulamaları bir araya getirdik.

1-Letgo

Evden para kazanma yöntemlerinden bahsedilince ilk akla gelen letgo; uzun süredir faaliyet gösteren bir uygulamadır. Yayınladığı reklamlar sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Letgo üzerinden birçok farklı çeşitte ürün satışı gerçekleştirerek; kendinize bir gelir kapsısı elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları değerlendirmenize olanak sağlayan letgo uygulaması al-sat taleplerini herhangi bir kesinti sağlamadan karşılamaktadır.

2-Sahibinden

Kullanmadığınız eşyalarınızı satışa koyarak evden para kazanma yöntemi sağlayan Sahibinden; geniş kullanıcı kitlesi ile birçok al-sat işi yapan kullanıcıya gelir kapısı sağlamaktadır. Sahibinden uygulaması üzerinden; sıfır ya da ikinci el alışveriş ürünleri, araba, yedek parça, iş makineleri ve benzeri birçok ürünün satışını gerçekleştirebilirsiniz.

3-Dolap

İlk etapta sadece kıyafet alım satımına yönelik bir ticari ağı kapsayan dolap uygulaması; son dönem içerisinde kendini geliştirerek, mobilya, süs eşyaları, hobi eşyaları, elektronik ve benzeri eşyaların da satışını gerçekleştiren bir uygulama olarak kendini güncellemiştir. Bu uygulamada ikinci el ya da yeni etiketli/sıfır ürünlerinizin satışını gerçekleştirerek bir gelir kapısı edinmeniz mümkün. Letgo ve sahibinden uygulamalarının aksine belirli bir komisyon oranı kesen dolap uygulamasında, bu komisyona hesaba katarak ürün satışı gerçekleştirmeniz daha mantıklı olacaktır.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Davetiye Paketleme İşi

4-GittiGidiyor

İkinci el alışveriş uygulamaları ve evden para kazanma yöntemleri arasında sıklıkla bahsedilen GittiGidiyor ile güvenli bir şekilde satış ağı oluşturabilir; ek gelir elde edebilirsiniz. Kozmetikten elektroniğe, modadan dekorasyona birçok ürünün satışını gerçekleştirebileceğiniz GittiGidiyor güvenli alışveriş yöntemi ile belirli bir komisyon oranı kesmektedir. Bu kesinti oranına göre ürünlerinizi satışa koymanız önerilenler arasındadır.

5-Gardrops

İkinci el ürünlerinizin satışını gerçekleştirebileceğiniz Gardrops uygulaması ile kıyafetlerinizi bir kazanç kapısına çevirebilirsiniz. Diğer satış uygulamalarının yanı sıra daha uygun fiyat skalasına sahip Gardrops uygulaması ile dolabınızda eskimeye yüz tutmuş kıyafetlerinize veda edebilirsiniz.

6-Dekopasaj

İkinci el mobilya eşyalarınızı satışa sunabileceğiniz Dekopasaj uygulaması ile güvenilir satış imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kendi fiyat skalanızı belirleyebildiğiniz, gelen teklifleri değerlendirerek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

7-Zebramo

Evde para kazanma yöntemleri arasında yer alan Zebramo uygulaması ile ikinci el eşyalarınızı pratik bir şekilde nakit paraya çevirebilirsiniz. Güvenilir alışveriş imkanı sayesinde gönül rahatlığıyla satış gerçekleştirebilir; kısa süre içerisinde ödemelerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

8-BebeCruz

Bebeğiniz büyümeye mi başladı? Eski kıyafetleri evinizin bir köşesinde öylece duruyor mu? O halde kendinize BebeCruz ile evde para kazanma yöntemi oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin kullanılmayan eşyalarınızı satışa koyarak, gelir elde edebilir; isterseniz birikim yapıp isterseniz de yeni bebek eşyaları satın alabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Gümüşhane Evde Ek İş İmkanları 2020

9-Nadir Kitap

Evde okuduğunuz kitapları koyacak bir alanınız kalmadı mı? O halde yeni kitaplar için yer açmak ve bütçe oluşturmak lazım! Nadir Kitap ile evde  “fazlalık” olarak nitelendirdiğiniz kitapları satışa çıkarabilir, alacak olduğunuz yeni kitaplar için alan açabilirsiniz. Hem bütçenize hareket katacak hem de bütçenizde ki kazanç doğrultusunda yeni imkanlara olanak sağlayacak bu uygulama, evde para kazanma yöntemlerinde sıklıkla tercih edilebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu