Hakkımızda

Kazançlı Ek İş sitesi şahsına münhasır  2019 yılında kurulmuş, ek iş danışmanlık ve aracılık hizmetleri olarak da 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Türkiye genelindeki özel sektör, sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak ilanlar yayınlamaktayız ve bu kapsamda ilanları yayınlayan firmaların danışmanlığını yapmaktayız.

Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğumuz ve yayınladığımız ilan hizmetleri sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adımızı yazdırmış bulunmaktayız ve ev ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız.

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm ek iş veren firmalar kaliteli hizmetlerimizden ve siz değerli müşteri portföyümüzden memnun bir biçimden güvenle işlerini yaptırmaktadırlar.

Müşteri odaklıyız; teknolojiyi müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için bir araç olarak kullanıyoruz. Türkiye genelinde yaklaşık olarak 7.000’den fazla ek iş veren firma ile iş birliği dahilin de evlere ek iş danışmanlığı sağlıyoruz.

Almış olduğumuz büyük sorumlukların farkında ve bilincinde danışmanlık hizmetimizi titizlikle yürütmekteyiz ve yürütmeye de uzun yıllar devam edeceğiz.

Başa dön tuşu