Evde Ek İş

Giresun 2020 Evde Ek İş İlanları

Trabzon ve ordu illeri ile komşu olan Giresun kenti, Karadeniz Bölgesini’nin şirin illerinden bir tanesidir. Bu il için geçiminin tamamını tarımdan sağlıyor denebilir. İlde sanayinin gelişmemesi nedeni ile işsizlik büyük bir problem oluyor. Kendileri için uygun işi bulmayan iş gücü ise çevredeki daha büyük illere ya da anakent şehirlere gidiyor.

Giresun evde ek iş ilanları bağlamında değerlendirilebilecek en uygun işi yaz aylarında çokça personel ihtiyacı duyulan fındık toplama işidir. Bu şehir geçiminin büyük kaynağını yılda bir kez olan fındıktan yapar. Ağustos ayı ortalarında eylül ayının sonlarına kadar toplanabilen fındık bu süre zarfı içinde üreticisinin eleman ihtiyacı duymasına neden olabilir. Kısa bir süre iş imkânı sağlayan fındık günlük ücret açısından oldukça tatmin edicidir. Ancak bu iş yine de tam zamanlı bir geçim kaynağı olarak görülemez. İş imkânları bu kadar az olduğundan Giresun kenti için farklı iş kollarının ortaya çıkmasına ihtiyaç duyulur.

Giresun’da Boncuk İşi Yapmak

Giresun ili boncuk işi yapılabilecek olan illerden biridir. Boncuk işi genellikle Giresun, Ordu ve Trabzon’da gibi şehirlerde yaşayan insanlar tarafından en çok yapılmakta olan işlerin başında bulunuyor. Boncuk işletmeleri Karadeniz bölgesinde çok bulunduğundan dolayı bu işlere talep de doğal olarak çok oluyor.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Abaküs Montajı ve Paketleme İşi
[affiliate_news id=”1101″]

Giresun’da Evde Paketleme İşleri Yapmak

Giresun ilinde evlere paketleme işi veren çok sayıda firma olması sayesinde paketleme işi yapmak oldukça kolaydır.  İlde çok sayıda işveren firma olduğundan Giresun’da paketleme işleri çok fazla şekilde yapılmaktadır. Fındık paketlemesinden, sabun paketlemesine kadar pek çok paketleme işini bu kentte rahatlıkla yapmak mümkün.

[affiliate_news id=”1180″]

Giresun’da eve işveren firmalar sayesinde işler yapmak mümkün ve kazanç sağlama olanağı yüksektir. Bu konuda tek yapmanız gereken hangi konuda yetenekli olduğunuz ya da hangi tür işi daha çabuk yapacağınızı iyi bilmeniz gerekir. Çabuk ya da severek hazırlayabileceğiniz ürünler yapmak para kazanırken aynı zamanda eğlenmenizi de sağlar. Giresun Evde Ek İş İlanları gerçekten bu kadar kısıtlı olduğu bir kenttir. Tabii ki bu kadar kısıtlı çalışma alanı olduğunda iş bulmak da elbette ki zordur. Ancak işsizlik sebebi ile yeni iş çeşitlerinin doğduğu da bir gerçektir. Bu yüzden bir taraftan iş arayışınızı sürdürürken bir yandan evde yapılabilecek işlerden bir kaçını deneyebilirsiniz. Hatta tam zamanlı bir işte çalışmak yerine tüm zamanınızı bu işlere ayırarak sektörde bir numara haline gelebilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Bayanlara Evde Dantel İşleme İşi Veren Firmalar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu