Evde Ek İş

Evde Kutu Katlama İşi İle Para Kazanma

Evde herhangi bir ücret gerektirmeden basit ve ek gelir elde edebileceğiniz bir iş yapmak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz.  Nereden başlayacağınızı ne yapacağınızı bilmiyorsanız eğer işe kutu katlama işi yaparak başlayabilirsiniz. Son derece kolay ve basit olan bir iş ve herhangi bir konuda bilgi birikimi veya deneyim gerektirmeyen kutu katlama işi herkes için oldukça uygun bir iştir. Ev hanımı, çalışan, emekli, erkek, kadın, öğrenci herkes tarafından kolaylıkla yapılabilecek bir iştir.

Kutu Katlama İşi Nedir Nasıl Yapılır?

Dışarıdan sipariş ile aldığınız hamburger veya fast food siparişi verdiğimizde gelen karton kutuların o şekilde üretildiğini düşünmüyorsunuzdur umarım. Gerçekte o kutular gördüğümüz şekilde üretilmiyor. Katlama yerleri daha belirgin hale getirilerek sonradan katlanmak üzere dümdüz bir karton haline getiriliyor. Bir sonra ki adım ise katlanarak kutu haline getirme aşamasıdır. Büyük firma ve fabrikalar kutu katlama işini seri olarak yapabilmek adına bu işe özel olarak tasarlanmış makineler kullanıyor. Fakat daha küçük firmalar makine üretimi kartonlar oldukça pahalıya mal olduğu için evde ek iş olarak kutu katlamayı vererek insan gücünden faydalanmayı tercih ediyor.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Ayrıca küçük firmalar kutu katlama işini kendi yerlerinde değil de çalışmak isteyen kişilerin evinde yaptırıyor. Ve bu şekilde personel çalışma maliyetinde de kurtulmuş oluyor. Eğer siz de bu sistemle çalışan küçük firmalardan kutu katlama işi alarak evinizde rahatlıkla kutu katlama işi yaparak oldukça iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Yapacağınız işlem oldukça basit bir işlem sadece birkaç hareket ile evde kutu katlama işi yaparak aylık sabit bir gelir elde edebilirsiniz. Bu yolla hem aile bütçenize katkı sağlamış olacaksınız hem de kendi ihtiyaçlarınızı çok kolay bir şekilde karşılamış olacaksınız. Bunun yanı sıra ekonomik anlamda da bir rahatlama yaşayacaksınız.

Evde Kutu Katlama İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde çok rahat ve kolay bir şekilde kutu katlama işi yaparak aylık ortalama 2.200 TL civarında bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Her firmanın kutu katlama için ödeyeceği ücret farklılık gösterebilir. Genelde haftalık olarak ödeme yapan firmalar bulunur. Fakat bazı firmalar günlük olarak katladığınız kutu sayısına göre ücret ödemeyi tercih etmektedir. Ödemelerinizi istediğiniz şekilde alabilirsiniz ister elden peşin olarak alın ister banka hesabınıza havale şeklinde alın tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir. Kısacası firma ödeme şeklini tamamen size bırakıyor.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Abaküs Montajı ve Paketleme İşi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba Çanakkale merkezde oturuyorum. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Kutu katlama, toka, mandal, nikah şekeri, çorap, kına, sabun vb paketleme, havlu kenarı örme, parça başı kenar vb dikme vb. her türlü işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Saygilarimla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu