Evde Ek İş

Evde Davetiye Paketleme İşi

Evde Davetiye Paketleme İşi

Fiziksel sağlığınız ya da bir takım etmenler ev dışında çalışmanıza engel oluyor olabilir. Evde yapılacak işler arasında en kârlısı hiç şüphesiz davetliye paketleme işidir. Evde birkaç saatinizi ayırarak yapabileceğiniz bu iş modeli, aylık 1.000 TL ile 1.500 TL kazanabilirsiniz.

Davetiye her davetin olmazsa olmazlarından biridir. Bu sebeple sürekli ihtiyaç duyulan, sipariş alabileceğiniz kazançlı bir iş modeli olacaktır. Davetiye yapan, evlere davetiye paketleme işi veren firmaları, şirketleri araştırarak; size en yakın konumda olan ve şartlarına uyduğunuzu düşündüğünüz yerler ile anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer davetiye paketleme işi veren şirket, firma bulamazsanız; bulunduğunuz şehirde bir matbaaya ya da davetiye basan bir yere giderek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde Davetiye Paketleme İşi

Oldukça basit olan evde davetiye paketleme işinin en avantajlı yanı, gün geçtikçe pratik kazanı daha fazla paketleme yapılmasına olanak vermektedir. Yani zaman geçtikçe daha hızlı paketleme yapmaya başlanıldığı için, alacağınız iş miktarı da o kadar artacaktır. Bu durum da aylık gelirinizi doğrudan etkilemektedir. Anlaşma yapacağınız şirket size birçok model ve çeşitte ortalama 10 bin ile 15 bin adet davetiye teslim etmesinin yanı sıra örnek davetiye ve bir takım bilgiler vermektedir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Anket Doldurarak Para Kazanma 2022

Öte yandan Firma yetkilisi; davetiye paketleme işini nasıl yapacağınız hakkında tüm detayları anlattıktan sonra, hazır yapılmış davetiye örnekleri vermektedir. Ayrıca davetiye paketleme işi için şirket tarafından size; paket lastiği, zarfları yerleştireceğiniz kutular, koli bandı ve maket bıçağı teslim edilecektir. Bu malzemeler size zimmetlidir ve zarar verilmemesi gerekmektedir.

Davetiye katlama işi veren bir firma ile anlaştıktan sonra firma kargo aracılığı ile size düz baskılı davetiye gönderecektir. Teslim aldığınız bu davetiyeleri katlama alanlarından katlayarak, zarfa koymanız ve firmanın belirlediği süre içerisinde elinizdeki tüm davetiyeleri bitirmeniz gerekmektedir.

Evde Davetiye Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılabilir?

Elde edeceğiniz kazanç, çalışma performansınız ile doğru orantılıdır. İlk önce anlaşma yaptığınız firma size belli bir miktarda davetiye teslim eder. Tamamladığınız süreye ve el becerinize göre miktar arttırılır. Katladığınız davetiye miktarı arttıkça; kazanacağınız miktar da artacaktır. Oldukça kolay olan bu iş, yalnızca davetiye kartlarının belirli noktalardan katlanarak zarflara konulmasından ibarettir. İş performansına bağlı olarak; aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında kazanç elde edebilir, ekip olarak çalışarak bu kazancı iki katına çıkarabilir; bir süre sonra ek iş olarak değil ana işiniz olarak yapmaya başlayabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Elazığ 2020 Evde Ek İş İlanları

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tekirdağ merkezde yaşıyorum evde davetiye işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz lutfen yardım edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu