Evde Ek İş

Evde Çorap Paketleme İşi

Türkiye’de tekstil sektörü oldukça geniş ve neredeyse en büyük iş sektörlerinden birisidir. Birçok firma fabrikalar iş yoğunluğu sebebi ile müşteri siparişlerini yetiştiremiyor. Bu sebep ile büyük tekstil firmaları iş yüklerini az da olsa azaltabilmek adına evlere ek iş veriyor. Birden fazla tekstil firması evde ek iş ilanı yayınlayarak başvuru yapanları değerlendirmeye alıyor daha sonra değerlendirme sonucu işleri adreslerine kadar teslim ediyor. Genelde en yoğun tekstil bölümü ise çorap firmaları oluyor. Yaz kış fark etmeden mevsimin bir önemi olmadan her mevsim her ay yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit ve çok eğlenceli bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Hepimizin sıklıkla kullandığı çoraplar artık ek gelir hatta iş kapısı olmuş durumda. Kadın çorapları, erkek çorapları ve bebek çorapları paketleyerek ek kazanç elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çeşitli renklerde ve modellerde ki çorapları verilen adet sayısına göre paketlemek.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Maket Bıçağı Ucu Paketleme İşi İle Para Kazanma

Bunların yanı sıra yani normal çorap paketlemenin dışında bir de babet çorap paketlemeniz gerekir. Babet çorapları paketlemek normal çorap paketlemeye göre biraz farklılık gösterebiliyor. Babet çorapları farklı şekillerde ki özel mukavva kalıplarına giydirmeniz gerekmektedir. Tek yapmanız gereken iş budur mukavvalara geçirip sayarak koliye yerleştirmek.

Bu şekilde paketleme işini bitirmiş oluyorsunuz. Firma görevlisi size bazı önemli bilgiler yani dikkat etmeniz gereken noktaları söyleyecek. Size renklerine göre, model ve çizgilerine göre, ayak numaralarına göre nasıl ayırıp ne şekilde paketleyeceğinizi tek tek anlatacaktır. Size verilen işleri sorunsuz bir şekilde yaptığınızda emin olmak için belli süre zarfı içerisinde gelip yaptığınız işleri kontrol edecektir. İşlemi biten çorap paketlerini sayarak sizden teslim alacaktır.

Evde Çorap Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Her firma farklı ödeme yapmaktadır. Bu tür tekstil işlerinde net bir fiyat belirlemek pek mümkün olmuyor. Genelde firmalar haftalık ya da aylık ödeme şeklini tercih ederler. Haftalık şekilde ödeme yapan firmalar çorap paketleme işi için ortalama 500 TL ödeme yaparlar. Aylık olarak ödeme yapmayı tercih eden firmalar ise genel de 2.300 TL ödeme yapmayı tercih ederler. Burada en önemli nokta işlerin hızlı yapılması değildir işlerin eksiksiz ve doğru yapılmasıdır. Sizden memnun kaldığı sürece sürekli olarak size iş verecektir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Bingöl 2020 Evde Ek İş İmkanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu