Ek Gelir

Evde Avize Süsleme İşi

Ev dekorasyonu özellikle de bayanların ilgisini çeken bir konudur. Bu amaçla birçok kadın evlerinin farklı ve zevklerine göre olmasını ister. Maddi imkanlar el verdiğince tüm kadınlar evlerini süslerler. Süslemek denildiğinde farklı ve aşırı değil her insan kendi zevkine göre bunu yapar. İster renkli ister daha soft renklerle evler bambaşka bir hava ile görünür.

Dekoratif ürünler ile ev ve iş yerlerine farklı bir hava katmak mümkündür. Evde avize süsleme işi ise ev ve iş yerlerine özel yapılan avizeler ile gerçekleşir. Böylelikle evlere ve iş yerlerine hoş bir görüntü eklenir. Ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve boş vakti olanlar için evde avize süsleme işi zevkli bir para kazanma yöntemidir.

Avize üreticileri, evlere işveren firmalarla anlaşma yaparak avize süsleme işlerini fason olarak verirler. Evde çalışmak isteyenler ise iş dağıtıcı firmalarda avize işlerini alırlar ve belirlenen örneğe göre evde avize süsleme işi yaparlar. Bu şekilde iş yaparak evinin çeşitli masraflarını karşılayan birçok ev hanımı bulunmaktadır. Öğrenci, emekliler ve eb hanımları ortalama ayda 1000 TL ile 2000 TL arasında avize süsleme işi ile para kazanabilir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Çorum 2020 Evde Ek İş Veren Firmalar

Avize Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Kullanılan mekanlara farklı bir görünüm kazandırmak için elektrikli ve değişik modelli avizeler üretilmiştir. Binlerce farklı modeli olan avizeleri süslenmesi ile dikkat çeker. Fabrikalar süsleme işi tek tek yapılması zor bir iş olması nedeni ile dışarı evlere verirler. Kişiler ise evde iş yapmak istediklerinde bu avize işlerinden alabilirler. Üretici fabrikalar tarafından süs ürünleri paketlenir ve iş yapacak kişilere verilir. İmalat sonrasında iş dağıtımı yapılır. Böylelikle evlerde avizeler farklı renkler ve aksesuarlar ile süslenir. İlk başka biraz zaman alsa da yapan kişi zamanla el alışkanlığı kazanır. Kısa sürede sayısı artarak bir kazanç haline gelecektir. Her gün belirli bir düzende evde avize süsleme işi yapan bir kişi belirli bir gelir elde etmiş olur.

Avize Süsleme İşi Kazancı Ne Kadardır?

Avize süsleme işi her gün belirli saatler arasında yapılmalıdır. Gündelik hayat koşuşturması arasında sıkıştırılmamalıdır. Böylelikle düzenli olarak para kazanmak mümkündür. Bu şekilde el alışkanlığı kazanmış bir kişi ayda 2.000,00TL üzerinde para kazanabilir. Hem kendi evinizde hem de günde 3-4 saat çalışarak para kazanmak bu şekilde mümkündür.Evde bu şekilde ek gelir elde etmek isteyenler ilgili firmalara başvuru yapabilirler.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Tarçın Paketleme İşi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu