Ek Gelir

Evde Alçı Boyama İşi Veren Firmalar

Evde Alçı Boyama İşi

Evde oturan bayanlar ya da emekliler için veya çalışan boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için birçok farklı seçenek bulunur. Bunlardan biri de evde alçı boyama işi olarak karşımıza çıkmaktadır. Alçı boyamak ve bunu bir keyif haline getirmek mümkündür. Su bazlı boya yada yağlı boya kullanılabilir. Keyif alanlar için çok zevkli bir uğraştır. Farklı desenler ve farklı kalıplarda olan alçıları dilediğin desen ve renkte boyamak bir hobi olarak karşımıza gider. Çalışan kişiler için boş zamanlarda bir hobi olduğu kadar evde oturan ve emekliler için küçük de olsa bir kazanç kaynağı olur. Bunun için piyasada satılan çeşitli kalıplardan almak ve alçı ile yapmak yeterlidir. Bu kalıplar ile istenilen modeli yapmak mümkündür.

Alçı Boyama Nasıl Yapılır?

Evde alçı boyama işi için ihtiyacınız olan su bazlı boyalar ya da yağlı boyalardır. Alçı üzerine boya yapmadan önce bir kat astar boyası ile boyamak gereklidir. Astar üzerine istenilen renkte su bazlı ya da yağlı boya kullanılabilir. Alçı üzerine boyama yapılabilmesi için astar kullanmak şarttır. Alçıdan yapılan seramik biblolar ve süs eşyaları ile evde alçı boyama işi yapılır. İstenildiğinde bu boyanacak şekilde hazır satılan ürünler alınır. Eğer alçı kalıbınız yok ve kendiniz boyayacak alçıdan olan objeyi yapamıyorsanız satın alabilirsiniz. Kalemlik, küçük büyük biblolar, birçok süs eşyası modelini dilediğiniz renk boyayarak evinizi süsleyebilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Banyo Lifi Yaparak Evinizde Ek Gelir Sağlayın

Alçı Boyama İşinden Para Kazanma

Evde hobi olarak yapılabilen alçı boyama işini aynı zamanda bir gelir kaynağına da çevirmek mümkündür. Bu konuda yetenekli kişiler aynı zamanda hem boyama ile keyifli vakit geçirebilir hem de boyadıklarını satarak para kazanabilir. Bu amaçla kurulan sosyal medya sayfaları bulunmaktadır. Düzgün ve kaliteli bir profil sayfası oluşturulur. Ardından yapılan boya işlerinin fotoğrafları sisteme yüklenerek birçok kişiye ulaşması sağlanır. Üretilen boyanacak alçılarda dilediğiniz şekilde farklı modeller bulunmaktadır. Farklı ve piyasada az bulunan modelleri boyamak daha da dikkat çekici olacaktır. Son yıllarda artan kişiye özel isimli veya mesaj içerikli süs eşyalarından kullanmak kişilerin daha fazla ilgisini çekecektir. Günümüzde moda olan kişiye özel biblolardan boyama yapabilirsiniz. Seramik döküm kalıbı ya da alçı kalıbı şeklinde satılan kalıplardan alabilirsiniz. Hazır satılan boyanacak alçı ile kolaylıkla renk renk ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Satışı için de sosyal medya sayfasında tanıtım için vakit harcamanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu