Evde Ek İş

Çanakkale 2020 Evde Ek İş Fırsatları

Çanakkale, Marmara bölgesinde yer alan küçük şehirlerden birisidir. Çanakkale’de ekonomi tarım ve sanayiye dayalıdır. Ayrıca insanlar evde ek iş yaparak alternatif üretmeye çalışırlar. Sizde evinize iş alarak gelirinizi yükseltebilirsiniz. Gün içerisinde arta kalan boş zamanlarınızı paraya çevirmek istiyorsanız sizde fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Evinizin içinde gerçekleştireceğiniz işleri gereken zamanda teslim ederek para kazanabilirsiniz. Bunun için firmalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Firmalara başvuru yapmadan önce boş zamanınızın olup olmadığını saptamanız gerekmektedir. Öğrenci, ev hanımı, emekliyseniz ek iş sayesinde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ekonomik şartlardan dolayı kendinize geliriniz yetmiyorsa ek iş yaparak ek gelir elde etmeniz mümkündür. Firmalar başvuru yaparken güçlü olduğunuz alanları belirlemeniz gerekmektedir. Örnek olarak konserve hazırlama, davetiye yapmak veya paketleme işi yapmak için nasıl yapıldığını bilmeniz gerekmektedir. Gün içerisinde öğrenerek kolay bir şekilde bu işleri yapabilmeniz mümkündür.

Konserve Hazırlama

Çanakkale’de meyve ve sebzeler bol olduğu için bu işi yapabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirerek avantajlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Konserve salça, turşu, reçel ve daha birçok meyve ve sebzeleri konservelere koyarak anlaştığınız dükkanlara satabilirsiniz. Bunun dışında şehir dışında anlaştığınız yerlere göndererek kazancınızı yükseltebilirsiniz. Konserve hazırlama işlerini genellikle ev hanımları yapmak isterler. Ev hanımlarının elleri yatkın olabileceği bir iştir. Konserve hazırlama işleri diğer işlere nazaran daha fazla emek gerektirir. Bu emeği ücretinize yansıtarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi 2020

Davetiye Yapmak

Yaz aylarında düğünlere özel davetiyeler yaparak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarında sektör daha  canlı olduğu için para kazanmanız daha kolay olmaktadır. Bunun için davetiye hazırlayan firmalarla iletişime geçerek davetiye tasarımı yapabilirsiniz. Davetiye firmaları dışında düğün salonu sahipleri ile iletişime geçerek onlara hizmet sağlayabilirsiniz. Bunun gibi fırsatları değerlendirerek işinizin daha kazançlı geçmesini sağlayabilirsiniz. Firmalarla anlaşarak size gerekli olan kağıt, aksesuar ve gereken malzemelerini sağlamalarını isteyebilirsiniz. Firmalar ile çalışmadan önce çalışma temponuzu belirlemeli ve ona uygun planlama yapmanız gerekmektedir.

[affiliate_news id=”1085″]

Oda Kiralamak

Çanakkale küçük bir tatil kasabasını andırır. Bu nedenle yılın belli aylarında insanlara evinizde kullanmadığınız odanızı kiralayabilirsiniz. Çanakkale ünlü plajları ve adaları ile meşhur bir ilimizdir. Bu nedenle gelen turistlere veya şehir dışından gelen yerli turistler odalarınızı kiralayabilirsiniz. Odalarınızı kiralayarak aylık olarak güzel kazanç elde edebilirsiniz. Turistler dışında Çanakkale içerisinde 40 bini geçen öğrenciyi barındırır. Özellikle üniversite öğrencilerine odalarınızı kiralayarak onlara yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. ÇANAKKALE / MERKEZ İNCİK BONCUK İŞLERİNE ELİM YATKINDIR PAKETLEME İŞLERİNİ EVDE BOŞ DURMAK İSTEMİYORUM BORÇLARIMI VE AİLEME DESTEK OLMAK İÇİN İŞ YAPMAK İSTİYORUM

  2. Merhaba Çanakkale merkezde oturuyorum. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Nikah şekeri, çorap, kına, sabun vb paketleme, kutu katlama, havlu kenarı örme, parça başı kenar vb dikme vb. her türlü işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Saygilarimla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu