Evde Ek İş

Baharat Paketleyerek Gelir Elde Edebilirsiniz

Ülkemizde baharat üretimi ve tüketimi çok fazladır. Eski dönemlerden beridir tüm baharat yolları, alım satım mecrası ülkemizden geçmektedir. Bu sebeple çok çeşitli baharatlara sahip olan ülkemizde her aktarda binlerce baharat türü bulunmaktadır. Evde ek iş yapmak isteyenlerin genelde tercih ettiği bir iş alanı olan baharat paketleme, kaynağı en kolay bulunan işlerden biridir. Ülkemizin her yerinde baharat satan aktarcılar sayısı oldukça fazla şekilde bulunmaktadır. Ek kazanç olarak yüksek miktarlar kazanabileceğiniz bu iş aşırı zahmetli değildir. Evde yorulmadan baharat paketleyerek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş için yapmanız gereken tek şey yakınlarınızdan bir baharatçı bulup anlaşmaya varabilmektir.

Baharat Paketleme İşi

Baharat paketleme işine girebilmeniz için öncelikler yakın çevrelerinizden bir aktarcı bulmanız gerekmektedir. Aktarcılarda bilindiği üzere çok fazla baharat çeşidi bulunmaktadır. Aktarcılara baharatlar çuvallarla gelmektedir. Ve aktarcılar bu kadar çeşit baharatları paketleyemedikleri için sizlerle iş anlaşması yapmak zorunda kalırlar. Baharat paketleme işi buradan doğar. Sizlerle anlaşan baharatçılar işin nasıl yapılacağını size anlatırlar ve paket başına birim fiyatı belirlerler. Evde çok rahat yapabileceğiniz bir iş olan baharat paketleme evinize ek gelir sağlayacaktır. Evde baharat paketleme işi aktardan alacağınız baharatları paketlere aktararak istenilen ölçüde bölüştürmenizdir. Genelde yarım kiloluk ve bir kiloluk olarak paketlemeniz istenir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  2020 Afyonkarahisar Ek İş İlanları

Baharat Paketleme İşi İçin Hangi Firmalarla Anlaşabilirim?

Baharat paketleme işi ile ilgilenen firmaların geneli az önce bahsettiğimiz gibi aktarcılardır. Aktarcıların yanı sıra sosyal ağdan bulacağınız baharatçılarla da anlaşma yapabilirsiniz. Aktarcıları çevrenizde her yerde bulabilirsiniz. Gidip konuşarak yüksek ihtimale işe alınırsınız. Çevrenizde aktar bulamıyorsanız internet üzerinden yakın aktarcıların konumuna bakıp iletişime geçebilirsiniz. Bu işi internet üzerinden yapmak istiyorsanız, ufak bir araştırma ile firmalarla anlaşabilir, iş olanağınızı internet üzerinden sağlayabilirsiniz. Her yaş kesimine uygun olan bu iş için gerekli olan sadece birkaç ölçüm malzemesidir.

Baharat Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

Her ek işte olduğu gibi bunda da net bir kazanç söyleyemeyiz. Kazancı etkileyen unsurlar sizin elinizde olup kazancınızı istediğiniz ölçüye getirebilirsiniz. Büyük şehirlerde olan aktarlar daha fazla satış yapacaklarından dolayı günlük 100 ila 200 TL arası kazanmanız mümkündür. Küçük yerlerde ise bu kazanç bir miktar azalmaktadır. Aylık geliriniz ortalama günümüz asgari ücreti kadar olacaktır. Kazancınızı etkileyen unsurlardan biride günde ne kadar baharat paketleyeceğinizdir. Tamamen sizin hızınıza bağlı olan bu durum kazancınızı büyük miktarda etkileyecektir. Kısacası baharat paketleyerek gelir elde edebilirsiniz, ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Giresun 2020 Evde Ek İş İlanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu