Evde Ek İş

2020 Örgü Örerek Para Kazanma İşi

2020 Örgü Örerek Para Kazanma İşi

Evde ek iş yapmak isteyenler ya da çalışmayıp evde oturanlar için bir seçenek de örgü örerek para kazanma işi yapmaktır. Dileyenler boş vakitlerinde ek kazanç sağlarlar. Ev hanımları ise bütçeye katkı olması için örgü örüp satarlar. Tahminlerin ötesinde gelir getiren bu işi yıllardır yapan kadınlar bulunmaktadır.

Eskiden özellikle de kış aylarındaki kıyafetlerimizin birçoğu el örgüsü idi. Ailenin büyük kadınları tarafından kazaklar, hırkalar, süveterler, battaniyeler, içlikler, bebek kıyafetleri ve atkılar örülürdü. Zaman geçtikçe gelişen sanayi ile giyim sektörü ile el örgüsü azalmıştır. Artık kumaşa dayalı giyim tercih edilmektedir. Belirli alanlar dışında birçok kişi el örgüsü yerine hazır satın almayı tercih etmektedir.

El örgüsü ören kadınlar az da olsa erkekler bu durumdan hep övünürler. Çünkü günümüzde el örgüsü ören insan sayısı çok azdır. Evlere işveren firmalar ise kış dönemlinde atkı, şal ve şapka gibi bazı ürünleri el örgüsü olarak evlere vermektedir. Birçok ev hanımı bu şekilde evin bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sanayi devrimi ve her işin fabrikalarda makineler tarafından yapılması nedeni ile bu işe olan ilgi azalmıştır.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Elazığ 2020 Evde Ek İş İlanları

Örgü Örerek Para Kazanmak Nasıl Olur?

Örgü örerek para kazanma işi evlere işveren firmalar ile bağlantıya geçerek yapılabilir. Bu firmalar ip ve modeli ayrıca bir süs var ise gerekli aksesuarı toplu olarak teslim eder. Her iş için belirli bir süre verir. Bu süre içerisinde ilgili örgü işinin bitirilerek teslim edilmesi gereklidir. Teslimde ise firma örgüyü kontrol eder. Ardından modele uygun ise teslim alır.

Örgü işinden ne kadar para kazanılacağı ise tamamen günde kaç saat bu işe vakit ayırdığınız ile alakalıdır. Ne kadar fazla iş yapılır ise o kadar çok para kazanılır. Fakat bilinmelidir ki bu iş için işveren firmanın da size sürekli iş verebilecek bir kapasitede olması gerektiğidir.

Örgü Örerek Para Kazanmanın Faydaları

Evde örgü örmek bir bayan için kolay bir iştir. Gündelik ev işlerini bitirdikten sonra rahatlıkla buna vakit ayırabilir. Evde örgü örmek ve dantel örmek gibi faaliyetlerle ev sahibi olan birçok kadın bulunmaktadır. Sadece günün belirli saatlerini bu işe ayırmak yeterlidir. Özellikle de el işi konusunda yetenekli bir bayan için harika bir kazanç kapısıdır. Düzgün ve işverenin istediği şekilde teslim edilen her iş bir sonraki işi de almanızı sağlar.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Evde Nikâh Şekeri İşi İle Para Kazanma

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu