Ek Gelir

2020 Antalya Ek İş Fırsatları

Antalya Ek İş Fırsatları

Türkiye’nin en büyük şehri olan Antalya Akdeniz Bölgesinde yer almaktadır. Burdur, Isparta, Mersin ve Muğla gibi birçok ile komşuluk yapmaktadır. Ekonomik anlamda her gün biraz daha büyüyen ve sürekli büyümeye gelişmeye devam eden Antalya yeni iş fırsatlarını da sürekli kapı açıyor. Son zamanlarda Antalya’da ek işveren firmalar gün geçtikçe fazlasıyla artış göstermeye başladı. Ve bu firmalar sayesinde ev hanımları, öğrenciler, engelli vatandaşlar evden kapı dışarı çıkmadan ek gelir elde edebiliyorlar. Bu sayede hem evden çıkmak zorunda kalmıyorlar hem de kendilerine ait bir kazanç kaynakları elde ediyorlar.

Paketleme İşi

En çok tercih edilen ve sık sık duyduğumuz insanlar tarafından oldukça popüler olan evde ek iş modellerinin en başında paketleme işi gelmektedir. Günlük yaşantımızda kullanılan neredeyse tüm ürünler eşyalar, gıdalar, giyecekler paketlendikten sonra market veya mağazalarda satışa çıkarılır. İmalat yapan tüm fabrikaların paketleme işi sürekli olarak yoğun olur. Özellikle Antalya gibi bir şehirde çok yoğun bir ticaret akışı vardır. Bu yüzden firmaların paketleme işlerini yapacak birçok kişiye ihtiyacı vardır. Evinizde oturduğunuz yerden fabrika ya da firmaların verdiği paketleme işini yaparak oldukça iyi paralar kazanmanız mümkün. Yapacağınız paketleme işlemi fabrikadan fabrikaya ve firmadan firmaya değişiklik gösterecektir. Sizin almanız gereken herhangi bir malzeme veya alet yoktur tüm ekipmanlar size firma veya fabrika tarafından gönderilecektir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Origami Yaparak Para Kazanmak

El İşi

Turistik bir bölge olan Antalya her yıl binlerce turistin gelişine şahit olur. Bu sebeple el işi oldukça önemlidir. Sizde kendi el becerinize güveniyor iseniz eğer kolye, bileklik, bilezik, küpe gibi türden el işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunlara ek olarak el emeği ile hediyelik eşya hazırlayarak da satış yapmanız mümkündür.

Nikah Şekeri Ve Davetiye İşleri

Her ilde olduğu gibi Antalya’da da fazlasıyla düğün, nişan, kına, davet verilmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında çok yoğun bir talep olduğu için organizasyon firmaları nikâh şekeri ve davetiye gibi işleri yetiştirmekte oldukça zorlanırlar. Bu dönemler gibi yoğun oldukları zamanlarda ellerinde bulunan nikâh şekerlerini ve davetiyeyi hazırlamak için evlere ek iş olarak gönderirler. Firmaların sizlere göndereceği nikâh şekeri veya davetiyeleri hazırlayarak para kazanmanız mümkündür. Yapmanız gereken tek şey size gelen tüm malzemeleri doğru kullanmak ekstra almanız gereken hiçbir malzeme yoktur tümünü size firma gönderecektir ve size örnek olarak bir adet gönderi yapımını tarif edecektir.

YENİ İŞ FIRSATI !!!  Banyo Lifi Yaparak Evinizde Ek Gelir Sağlayın
[affiliate_news id=”961″]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu